درمان خانگی کبد چرب با یک نوشیدنی فوق العاده

ساخت وبلاگ
چکیده : ما معمولا غذاهایی مصرف می‌کنیم که برای سلامتی ما مضر است و سموم و مواد مضر دیگری وارد بدن ما می‌کند.... با عنوان : درمان خانگی کبد چرب با یک نوشیدنی فوق العاده بخوانید :
ما معمولا غذاهایی مصرف می‌کنیم که برای سلامتی ما مضر است و سموم و مواد مضر دیگری وارد بدن ما می‌کند. برای دفع این سموم در بدن کبد نقش اساسی ایفا می‌کند. نقش کبد برای بدن بسیار حیاتی است زیرا کار مهم آن دفع تمام موادی است که بدن برای سلامتی اش خطرناک می‌ماند. حال اگر خود کبد نتواند به خوبی این کار را انجام دهد کل تنها یک عضو بدن نیست که آسیب دیده است کل بدن دچار مشکلات جدی و خطرناک می‌شود. به همین سادگی باید بپذیریم که کبد باید در بهترین حالت مسئولیت خود را انجام دهید.

کبد چرب نمی تواند عملیات سم زدایی بدن را خوب انجام دهد پس در اولین مرحله باید چربی جمع شده در اطراف کبد که معمولا بر اثر تغذیه نامناسب و غذاهای فست فودی ایجاد می شود را از بین برد.

برای این کار داروهایی شیمیایی زیادی پزشکان تجویز می‌کنند اما همه می‌دانیم که می‌توانیم تاثیرات سبزیجات و میوه جات را چندین برابر در سلامتی تک تک اعضای بدنمان ببینیم به ویژه اینکه در بیشتر مواد اثرات سوء داروهایی شیمیایی از فوایدش بیشتر است. بنابراین باید همیشه در مرحله اول به دنبال راههای طبیعی بود.

این نوشیدنی و ترکیباتش برای کبد چرب معجزه می‌کند. جدای از سم زدایی و پاکسازی کبد برای بدن بسیار مفید است و هیچ ضرر و آسیب جانبی دیگری ندارد. اگر کبد چرب دارید حتما این نوشیدنی را برای مدتی امتحان کنید و خودتان از نتایج آزمایشتان شگفت زده شوید.

مواد لازم:

۲۵ گرم ساقه و برگ کرفس

یک تکه کوچک زنجبیل

۱۲۵ گرم کلم تازه

۲۵۰ گرم گلابی تازه

۱ عدد لیمو ترش

۱۰ گرم نعنا

۵۰۰ میلی‌لیتر آب

طرز تهیه :

همه مواد غیر از لیمو و نعنا را خرد کنید و داخل مخلوط کن بریزید و بعد از اینکه کاملا مواد له شدند بعد آب را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید و بعد آب لیمو ونعنا خرد شده را اضافه کنید و تنها یک دور دیگر مخلوط کنید. حالا یک نوشیدنی هم بسیار خوشبو و خوش طعم دارید و هم یک معجزه برای کبد چرب و سم زدایی بدن.

این نوشیدنی را دو بار در روز صبح و قبل از خواب بنوشید یک زمان به خود بدهید و هر روز این کار را بکنید تا علاوه بر کاهش وزن و کم شدن دور شکم شاهد سم زدایی بدن ومهم تر از همه از بین رفتن چربی کبد خود باشید.

http://www.zanjefil.com

درمان خانگی کبد چرب,درمان خانگی کبد,درمان خانگي كبد چرب,درمان گیاهی کبد چرب,درمان گیاهی کبد,درمان گیاهی کبد گرم,درمان گیاهی کبد چرب گرید 2,درمان گیاهی کبد چرب چیست,درمان گیاهی کبد تنبل,درمان گیاهی کبد پرچرب,...
نویسنده : بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 18:36